V náručí ďábla (182/182) » O Seriálu
O Seriálu


Hlavní informace

Originální název Más sabe el Diablo
Český název V náručí ďábla
Trvání 1 dílu 42 minut
Počet dílů 182
Rok výroby 2009
Země výroby USA, Kolumbie
TV společnost Telemundo
Režie David Posada,
Leonardo Galavis,
Danny Gavidia

Znělka

Znělka: 1 2 3

Stáhnout | HTML5

Příběh

Angel přišel na svět v New Yorku, kam jeho matka Esperanza před lety utekla. Příběh začíná v době, kdy si jako služebná v domácnosti Acerů v Mexiku začala románek s jejich synem Martinem. Poté, co se rodina Acerů dozvěděla, že je Esperanza těhotná, chtějí, aby šla na potrat na soukromou kliniku. Odtud Esperanza s pomocí přátel uprchne do Miami, kde se na čas usadí. Po nějaké době se rozhodne odjet do New Yorku, kde se jí však nic nedaří. Po příjezdu je okradena. Bez dokladů a bez možnosti se dorozumět je sama na autobusovém nádraží, kde se jí s pomocí náhodného kolemjdoucího narodí syn Angel Salvador.

Hlavní hrdina Angel, známý pod přezdívkou Ďábel, vyrůstal na ulici, která se stala jeho domovem. Potuloval se jako zlodějíček a v dospělosti se zapletl s partou kriminálníků. Kvůli závažné trestné činnosti gangu se dostal do vězení, odkud se mu snaží pomoci atraktivní právnička Manuela. Ta chce soudce přesvědčit, že má Angel dobré srdce a že si zaslouží druhou šanci.

Krátce po propuštění začíná Angel nový život. Vrací se na místo, kde žil, a zjistí, že jeho matka dluží peníze vůdci gangu Leónovi, pro kterého pracoval a kvůli kterému se dostal do vězení. Aby mohl splatit dluhy, nabízí mu León, ať se zapojí do velké loupeže. Angel nemá jinou možnost, a tak se rozhodne loupež naplánovat do nejmenších detailů. Osud se však rozhodne zamíchat kartami – a tato noc změní život hlavního hrdiny navždy.

Postavy

Angel Salvador: Angel je pohledný, inteligentní muž s dobrým srdcem, kterého životní okolnosti donutily přežívat v ulicích New Yorku, kde žije v malém bytě se svou matkou. Nezná svou minulost, v útlém věku získal přezdívku Ďábel. Seznámí se s právničkou Manuelou, která mu pomůže z vězení, kam se dostal. Poté, co opustí celu, si myslí, že se s Manuelou už nikdy neuvidí, později ale zjistí krutou pravdu. Manuela je zasnoubená s člověkem, který před třiadvaceti lety zlomil srdce jeho matce.

Manuela Dávilaová: Manuela je krásná právnička s velkým sociálním cítěním. Obhajuje chudé a strádající lidi. Je zasnoubená s Martinem, který je posedlý svou prací. Když začne obhajovat Angela, objeví v sobě nečekané city k tomuto mladému muži. Uvědomí si, jaký je její snoubenec doopravdy, a začne o něm pochybovat. Nejhorší odhalení ji ale teprve čeká, až zjistí, že tajemným bossem zločinecké bandy je právě muž, vedle kterého každou noc uléhá.

Martin Acero: Martin vyrůstal jako rozmazlované dítě v bohaté rodině. V dospělosti odcestoval do Spojených států, kde se dostane do společnosti otce právničky Manuely. Snaží se vetřít do jeho přízně, aby se mohl stát prezidentem společnosti. Otec Manuely ale netuší, že pravá tvář Martina je falešná a nezákonná. Martin dostane na starost případy gangu, kterému velí velký Železňák. Ženy vždy využíval pouze pro dosažení svého úspěchu a ani v případě Manuely to není jinak.

León Beltrán: Šéf gangu pouličních kriminálníků, který se postupně stal jednou z největších zločineckých organizací ve Státech a který obchoduje s elektronikou a dalším zbožím vyráběném v Latinské Americe. Pracuje pro tajemného muže, kterému se přezdívá Železňák.


Virgine Dávilaová: Starší sestra Manuely, které si muži na první pohled nevšimnou. Svůj zevnějšek příliš neřeší, spíš se stará o chod rodinné firmy. Vždy chtěla imponovat svému otci, proto vystudovala obchodní školu a začala pracovat v rodinné firmě, aby později zaujala místo svého otce. Ten ale za svého nástupce zvolil někoho, kdo Virgine připadal od začátku podezřelý. Jednoho dne do jejího života vstoupí obrovská láska v podobě poručíka Jimmyho Cardony.

Jimmy Cardona: Mladý přitažlivý detektiv se stal strážcem zákona, protože vždy obdivoval svého otce, policejního důstojníka Jaimeho Cardonu (Gerardo Riveron), a chtěl se mu vyrovnat. Krátce předtím, než měl jeho otec odejít do důchodu, spolu i pracovali. Jednou byli povoláni na místo činu velké krádeže, kde došlo k přetřelce, která stála jeho otce život. Jimmy se zapřísahal, že najde viníka a otcovu smrt pomstí.

Herci

Jencarlos Canela Ángel Salvador/Salvador Dominguez (Ďábel)
Gaby Espino Manuela Dávilová
Miguel Varoni Martín Acero (Železňák)
Karla Monroig Virginie Dávilová
Carlos Camacho Horacio Garcia
Roberto Mateos León Beltrán
Jorge Luis Pila Jimmy Cardona
Jeannette Lehr Graciela Acerová
Eva Tamargo Arianna Dávilová
Leonardo Daniel Anibal Dávila
Esperanza Rendón/ /Sofia Stamatiades Esperanza Salvadorová
Angelie Moncayo (Marina)
Michelle Vargas Perla Beltránová
Alexa Kuve Susana Beltránová (Susy)
Raúl Arrieta Mike Sanchez
Carlos Ferro Gregorio Ramirez
Cristian Carabias (Krtek)
Roxana Peña Nina Lazarosová
Aneudy Lara Marcos Llacome (Mončo)
Analia | Marina | Eliso, vrať se! | Hříšná láska | Někdo se dívá | Nespoutaný anděl | Pomsta | Plameny vášně
Načítání...
Stáhnout